Kaip naudotis Zoom?

Nepavyksta prisijungti - Zoom meeting password incorrect. Ką daryti?

Patikrinkite slaptažodį el. laiške, kurį gavote iš Pasaka. Būtų geriausia, jei naudotumėte susirinkimo nuorodą, kuri taip pat yra el.laiške - tuomet nereikės įvedinėti susirinkimo slaptažodžių.

Pasaka_atnaujintas stilius_ill v01_raide

Negirdžiu kitų dalyvių. Ką daryti?

Kiti dalyviai įsijungė ‘Mute’ - prašykite jų ‘Mute’ išsijungti.

Patikrinkite savo kolonėles - spauskite ant meniu, kuris išsiskleidžia prie ‘Mute’ mygtuko ir pasirinkite tinkamas kolonėles - ‘Select speakers’.

Kiti dalyviai negirdi manęs. Ką daryti?

Patikrinkite, ar jūsų mikrofonas įjungtas - ‘Mute’ mygtukas.

Jei jis įjungtas, tačiau jūsų vistiek negirdi, išskleiskite meniu prie ‘Mute’ mygtuko ir prie ‘Select a Microphone’ patikrinkite ar įjungtas tinkamas/veikiantis mikrofonas. ‘Built-in microphone (internal microphone). 

Kiti dalyviai nemato manęs. Ką daryti?

Patikrinkite, ar jūsų kamera įjungta - ‘Stop video’ mygtukas.

Jei ji įjungta, tačiau jūsų vistiek nemato, išskleiskite meniu prie ‘Stop video’ mygtuko ir prie ‘Select a Camera’ patikrinkite ar įjungta tinkama/veikianti kamera.

Prisijungiau į susirinkimą, tačiau nematau dalyvių. Ką daryti?

Jei nematote kitų dalyvių, ko gero, esate pirmas prisijungęs. Pamatyti visus klasės dalyvius galite paspaudus mygtuką ‘Participants’.

Susikurkite nemokamą
Zoom paskyrą

 

1.
Atsidarykite Zoom puslpapį:  https://zoom.us/signupq. Įveskite savo duomenis bei el.pašto adresą, kuris ir bus jūsų prisijungimo prie Zoom ‘vardas’.

 

2.
Paskyrą galite susukurti grečiau naudojantis ‘Sign in with Google’ arba ‘Sign in with Facebook’, jei jau turite paskyrą viename jų. Prisijungus per Google arba Facebook jums reikės atsisiųsti Zoom desktop aplikaciją į kompiuterį. Tada pereikite tiesiai prie 7 punkto žemiau.

 

3.
Jeigu prisijungėte naudojant savo el.pašto adresą, Zoom atsiųs patvirtinimo laišką į nurodytą adresą. Laiške paspauskite ‘Activate Account’ nuorodą.

 

4.
Atsidarius naujam naršyklės langui, įrašykite savo vardą bei pavardę.

5.

Kitame puslapyje, galite pakviesti kitus susikurti nemokamą Zoom paskyrą įrašant jų el.pašto adresus. Šį žingsnį galite dabar praleisti.

 

6.

Kitame žingsnyje matysite savo virtualaus susirinkimo URL nuorodą ir galėsite pradėti testinį susirinkimą paspaudus oranžinį mygtuką ‘Start Meeting Now’. Jei nukopijuosite URL nuorodą į naršyklės paieškos langelį arba paspausite oranžinį mygtuką ‘Start Meeting Now’, jums pasiūlys instaliuoti Zoom desktop aplikaciją. Instaliuokite ją.

 

7.
Kai instaliuosite Zoom aplikaciją, matysite mygtukus ‘Join a meeting’ arba ‘Sign in’. Spauskite ‘Sign in’.

 

8.

Kitame puslapyje įveskite savo el.pašto adresą kurį naudojote prisiregistravimui ir slaptažodį. Jei prisiregistravote naudodami ‘Sign in with Google’ arba ‘Sign in with Facebook’, spauskite atitinkamą mygtuką ir sekite nuorodomis.

 

9.

Kai prisijungsite į savo paskyrą Zoom aplikacijoje viršuje dešinėje matysite savo profilį, ten rasite nustatymus, galėsite pasikeisti nuotrauką ar vardą.

Prisijunkite į

virtualią pamoką

 

1.

Norint prisijungti prie virtualios Pasaka (virtualaus Zoom susirinkimo), patogiausia paspausti tiesiog ant Zoom nuorodos, kurią gausite el.paštu, arba atsidarius Zoom aplikaciją spausti mygtuką ‘Join’ ir įvesti susirinkimo kodą (Meeting ID) ir savo vardą, spausti mygtuką ‘Join’. Tuomet reikės įvesti susirinkimo slaptažodį (Meeting Password).

 

Susirinkimo nuorodą, kodą ir slaptažodį atsiųsime el.paštu prieš kiekvieną pamoką.

 

2.

Prisijungus prie pamokos, lango apačioje, kairėje matysite mygtukus ‘Mute’ ir ‘Video’. 

 

3.

Paspaudus Mute mygtuką, bus išjungtas jūsų 

mikrofonas ir jūsų kiti susirinkimo dalyviai negalės girdėti. Mokytojai, kaip susirinkimo ‘Host’ gali jūsų mikrofoną išjungti ir tai darys kuomet dėl bendro triukšmo iš visų dalyvių bus nepatogu klausyti mokytojo. 

Išskleidus meniu prie ‘Mute’ mygtuko galite pasirinkti kurį mikrofoną norite naudoti. Jei neturite papildomo mikrofono, pasirinkite ‘Built-in microphone (internal microphone).

Pasirinkus ‘Test microphone’ galėsite išbandyti ar mikrofonas veikia.

4.

Išskleidus ‘Video’ mygtuko meniu galėsite pasirinkti kurią kamerą naudoti (jei turite papildomą). Paspaudus mygtuką ‘Stop Video’ kamera bus išjungta ir jūsų kiti susirinkimo dalyviai nematys.