Mūsų komanda

Mokytoja Justė

Esu džiazo ir populiariosios muzikos atlikėja ir pedagogė. Baigiau džiazo fortepijono magistro studijas Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje. Labai myliu vaikus ir žinau, kad muzika daro stebuklus - išlaisvina ir atpalaiduoja, o tai ypač svarbu mokantis kalbos. 

Nekantrauju supažindinti vaikus su lietuvių kalba per muziką!

Mokytoja Gintarė

Esu anglų kalbos mokytoja, turiu vyr. mokytojos kategoriją, Pasakoje mokau vaikus, kurie tik pradeda mokytis lietuvių kalbos.Taip pat jau virš 20 metų priklausau Lietuvos skautijos organizacijai. Daugiausia patirties atsinešu iš skautiško gyvenimo - moku suktis iš keblių situacijų, stengiuosi mokymąsi padaryti smagiu ir kartu naudingu!

Mokytoja Jolanta

Nuo pat vaikystės svajojau būti mokytoja ir mano svajonė išsipildė - esu pedagogė, kalbų mokytoja. Gyvenu Italijoje ir čia dirbu kalbų mokykloje. Džiaugiuosi prisijungusi prie Pasakos komandos! Mano siekis - ne tik padėti Pasakos mažučiams mokytis pačios gražiausios pasaulyje kalbos, bet ir skatinti jų smalsumą, norą pažinti lietuviškas tradicijas ir kultūrą, juos motyvuoti ir nuolat priminti, kaip svarbu ir gera yra svajoti!

Mokytoja Kotryna

Esu pradinių klasių mokytoja, studijuoju Vilniaus universitete vaikystės pedagogiką. Savo šypsenų kupiną pedagogės karjerą pradėjau nuo darbo darželiuose, įvairuose būreliuose ir stovyklose. Be galo mėgaujuosi šia Pasakos kelione ir nekantrauju susipažinti su mažaisiais pasaulio lietuviais! 

Mokytoja Silvija

Esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentė. Kiek save pamenu visada labai mylėjau vaikus. Man labai patinka keliauti bei patirti vis naujus nuotykius. Todėl į Pasakos stebuklą taip pat leidžiuosi džiaugsmo kupina širdimi nekantraudama su kiekvienu mažuoju susipažinti, kartu žaisti bei mokytis mūsų lietuvių kalbos!

Mokytoja Edita

Jau 17 metų esu lietuvių kalbos mokytoja ir turiu lietuvių kalbos mokytojos metodininkės kvalifikaciją. Man patinka skaityti, rašyti, kurti, mąstyti ir svajoti lietuviškai. Mėgstu keliauti po tikrą ir išgalvotą – knygų – pasaulį. Dabar leidžiuosi į smagią kelionę su mokyklėlės Pasaka nariais, kurdama jiems pamokų planus ir mokydama vaikus.

Mokytoja Gabrielė

Esu pedagogė, grojanti arfa! Baigiau arfos atlikimo meno ir gretutines pedagogikos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.  Pasakoje mokau pačius mažiausius ir žinau, kad vaikai iš prigimties yra smalsūs ir žingeidūs, reikia tik atrasti raktelį į kiekvieno vaiko širdelę ir paskatinti jį džiaugtis mokymosi procesu. Muzika ir yra tas raktelis, kuris padeda atsipalaiduoti, skatina kūrybiškumą - tai vienas svarbiausių komponentų mokantis kalbos.

Mokytoja Emilija

Esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė. Myliu vaikus ir domiuosi šiuolaikinėmis ugdymo technologijomis, dirbu muzikos mokykloje mokytoja. Mano siekis - padėti kiekvienam, net ir pačiam mažiausiam Pasakos mokiniui atrasti meilę lietuvių kalbai. Juk sužinoti ir išmokti kažką naujo gali būti ne tik lengva, bet ir labai linksma!

Mokytoja Greta

Vaikai man yra didžiausi laimės burbuliukai. Žaviuosi jų įžvalgomis, stebuklingomis mintimis, todėl ir baigiau psichologijos pedagogikos studijas. Be galo myliu ir lietuvių kalbą! Pasakoje dalinsiuosi tuo, kas man labai brangu ir mokysiu mažuosius pasaulio lietuvius mūsų kalbos, kuri verta pasididžiavimo.

Ugdymo vadovės asistentas Jonas

Esu lietuvių kalbos filologas, kalbą pamilęs dar mokyklos suole. Pasakoje padedu udgymo vadovei Eglei įveikti vis didėjančias užduotis ir dalinuosi daugiakalbystės ir pedagogikos žiniomis, kad mažiesiems užsienio lietuviams būtų lengviau mokytis mūsų kalbos bei pažinti kultūrą!

Eglė

 Esu Pasaka bendraįkūrėja ir Pasakos udgymo vadovė.

 Baigiau bakalauro ir magistro kalbotyros studijas Jorko ir UCL universitetuose, kur gilinausi į vaikų kalbos įsisavinimo bei antros kalbos mokymosi teorijas, tyrinėjau dvikalbystės ypatumus. Žinias pritaikau ir augindama du dvikalbius vaikučius.

Justė

Esu Pasaka bendraįkūrėja, marketingo specialistė ir trijų dvikalbių mama. "Mummy can we valgytin košę for breakfast?" ir panašūs kalbų miksai mūsų namuose skamba nuolatos. Tad ir virtualios lituanistinės mokyklėlės idėja kilo natūraliai - ieškant įdomaus, linksmo ir kokybiško lietuviško turinio savo vaikams. Džiaugiuosi Pasaka komanda ir ačiū Eglei, kad patikėjo idėja!